MUSICA ANIMATA nabízí každému, kdo chce poznat hudbu „zevnitř“, spolupráci při zprostředkování těch nejlepších duchovních skladeb posluchačům na koncertech a také osobní růst jak ve svém hlasovém projevu, tak ve znalosti struktury hudby a harmonie. Vítaní jsou především muži, pánové a kluci :-). Více informací - ZDE  
     
  VIDEO O ŽIVÉM BETLÉMU 2020! ŽE ŽÁDNÝ NEBYL? PODÍVEJ SE - SEM  
     
  VÁNOČNÍ KONCERT SOUBORU MUSICA ANIMATA - ZDE  
     
  Mše svaté v ČR online - ZDE  
     
  Mše svaté v Třebíči online - ZDE  
     
  NÁKUPY OHROŽENÝM LIDEM + DOBRÉ SRDCE NA DÁLKU - ZDE  
     
  TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA - ZDE  
     
  Opravdová láska jako největší dar - Lidská sexualita a 21. století - Komunikace v manželství, jak, kdy a o čem? - O masturbaci a pornografii - Jak mluvit s dětmi o sexu - Když dítě dospívá - Umění komunikace - O manželství a sexualitě - ZDE  
     
  Už znáte videa Jiřího Dyčky, katedrálního jáhna? - ZDE  

NÁKUPY PRO SENIORY
Ahoj všem,
dovoluji si zaslat informaci, že v rámci Oblastní charity Třebíč nabízíme od dnešního dne pomoc se zajištěním nákupů pro seniory a lidi např. se zdrav. postižením, pro které je rizikové nebo nemožné vycházet ven. Bližší info Jana Mušková 734 369 976, volat nejlépe dopoledne 8 - 11h, nebo ještě lépe email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pomoc se budeme snažit zajistit dle možností v obcích okresu Třebíč, pokud lidé nebudou mít jinou možnost (např. od své rodiny, sousedů).

VÝROBA ROUŠEK
Dále prosím, pokud byste věděli o někom, kdo by nám pomohl s našitím roušek pro zdravotní sestry a pečovatelky do našich terénních služeb (jednorázové ani respirátory nejsou k sehnání a nevíme jak dlouho tento stav bude trvat), prosím ozvěte se kolegyni Báře Živné, tel. 730 171 635. Materiál a instrukce dodáme. Případně se můžete ozvat i mě.

SLUŽBY CHARITY BEZ OMEZENÍ
Naše služby - pečovatelská, osobní asistence, domácí hospicová péče a domácí zdravotní péče prozatím funguje bez významnějšího omezení.
Díky všem za pomoc a přeji nám všem síly do následujících dnů :-)

Mgr. Helena Pavelková
Koordinátor – sociální pracovník